Esame asociacijos nariai

Tūrinės raidės

Padės Jus atrasti tamsoje, padarys matomus šviesoje.

1 TIPO RAIDĖS

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su aureoliniu apšvietimu.
Daugiausia šio tipo raidės naudotinos su aureoliniu apšvietimu į montavimo plokštumą. Gali būti naudojamos ir be apšvietimo tiek patalpai, tiek pastato išorei ženklinti.

Plačiau

2 TIPO RAIDĖS

Tūrinės raidės su įvairių faktūrų aliuminio briaunomis.
Viena pigesnių tūrinių raidžių konstrukcijų. Galima naudoti tiek faktūrinę aliuminio juostą, tiek paprastą aliuminį ir nudažyti norima spalva. Galimas išorinis ar kombinuotas tūrinės raidės šviesos srautas – tiek į išorę, tiek į vidų vienu metu.

Plačiau

3 TIPO RAIDĖS

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su organiniu stiklu.

Plačiau

4 TIPO RAIDĖS

Tūrinės nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo su organiniu stiklu raidės, užlietos skaidria arba spalvota derva, taip suteikiant išskirtinį optinį ispūdį.

Plačiau

5 TIPO RAIDĖS

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo. Daugiausia šio tipo raidės naudotinos su aureoliniu apšvietimu į montavimo plokštumą. Gali būti naudojamos ir be apšvietimo, skirtos patalpoms ar pastatų išorei ženklinti.

Plačiau

6 TIPO RAIDĖS

Tūrinės raidės nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ar rūdinto metalo briauna, apšviestos kaitrinėmis, LED lemputėmis arba neonais. Gaminiai tinkami ne tik ženklinti, bet ir kaip dekoro elementas ar šviestuvas.

Plačiau